Σημαντικές διακρίσεις

Παραθέτουμε τις σημαντικότερες διακρίσεις των αθλητών και αθλητριών του Συλλόγου μας από το έτος 2009 που άρχισε να λειτουργεί πιο οργανωμένα ο Σύλλογος μας.

Αρχίζουμε αναφέροντας συνοπτικά τις κορυφαίες διακρίσεις των αθλητών μας μέχρι σήμερα που δεν είναι άλλες από την κατάκτηση μεταλλίων σε πανελλήνια πρωταθλήματα στίβου, σε πανελλήνια σχολικά πρωταθλήματα και φυσικά συμμετοχές αθλητών μας σε διεθνείς αγώνες με τα χρώματα της εθνικής. Συνολικά αθλητές του συλλόγου μας κατέκτησαν δεκατρία (13) μετάλλια σε πανελλήνια πρωταθλήματα στίβου, δέκα  (10) μετάλλια σε πανελλήνια σχολικά πρωταθλήματα στίβου και  έξι (6) φορές αθλητές μας αγωνίστηκαν φορώντας το εθνόσημο.

 Ξεκινώντας από τα πανελλήνια πρωταθλήματα στίβου, ο Σπύρος Ιατρόπουλος κατέκτησε συνολικά πέντε (5) πανελλήνια μετάλλια. Ξεκίνησε με αργυρό το 2011 στα 3.000 μέτρα της κατηγορίας Παμπαίδων Α΄ και το 2013 κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στα 1.500 μέτρα της κατηγορίας Παίδων. Το 2015 ήταν η χρονιά που γεύτηκε την χαρά και των τριων χρωμάτων μεταλλίων της κατηγορίας Εφήβων. Κέρδισε το χρυσό στα 6.000 μέτρα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος, το αργυρό στα 10.000 μέτρα και το χάλκινο στα 5.000 μέτρα ανοιχτού στίβου. Το 2016, η Κυριακή Δημητρίου κατέκτησε το αργυρό μετάλλιο στο αγώνισμα των 400 μέτρων με εμπόδια κορασίδων, ενώ  ο Στυλιανός Κατσούλης κατέκτησε επίσης το αργυρό μετάλλιο στα 3.000 μέτρα της κατηγορίας Παμπαίδων Α΄.  Το 2015, η Άννα Ιατροπούλου κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στα 2.000 μέτρα της κατηγορίας Παγκορασίδων Α΄. Το 2017 ο Ηλίας Καραμπούλας κατέκτησε το Αργυρό μετάλλιο στα 10.000 μέτρα της Κατηγορίας Εφήβων. Το 2018 ο Μιχαήλ Καΐπης  κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο στο άλμα σε ύψος στην κατηγορία Παίδων. Την ίδια χρονιά ο Πολυχρόνης Ιατρόπουλος ανέβηκε στο ψηλότερο σκαλί του βάθρου στο αγώνισμα του εξάθλου του πανελληνίου πρωταθλήματος Παμπαίδων Ά. Στο ίδιο πανελλήνιο πρωτάθλημα ο Ανδρέας Μπαχός κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στα  5.000 μέτρα Βάδην της κατηγορίας Παμπαίδων Α΄, ενώ η Γρηγορία Νικολοπούλου επίσης κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στο αγώνισμα των 3.000 μέτρων Βάδην Παγκορασίδων Α΄.

Επίσης, αθλητές του Συλλόγου μας διακρίθηκαν και κέρδισαν δέκα  (10)  μετάλλια στους Πανελλήνιους  Σχολικούς Αγώνες Στίβου Λυκείων. Κατά χρονολογική σειρά, το 2010 ο Παναγιώτης Δούκας κέρδισε το χάλκινο μετάλλιο στο αγώνισμα των 400 μέτρων, ενώ το 2012, επίσης το χάλκινο μετάλλιο κέρδισε ο Γιάννης Μανάι στα 2.000 μέτρα με φυσικά εμπόδια. Στην συνέχεια ο Κώστας Ιατρόπουλος κατέκτησε συνολικά 5 (πέντε) πανελλήνια μετάλλια σε πανελλήνια σχολικά πρωταθλήματα. Συγκεκριμένα, το 2014 κέρδισε το χάλκινο μετάλλιο στα 1.500μ, το 2015 κέρδισε το ασημένιο μετάλλιο στα 4.000 μέτρα ανωμάλου δρόμου και το χάλκινο στα 1.500 μέτρα, ενώ το 2016 κέρδισε το ασημένιο μετάλλιο τόσο στα 4.000 μέτρα ανωμάλου δρόμου, όσο και στα 2.000 μέτρα με φυσικά εμπόδια. Το 2017 η Κυριακή Δημητρίου κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στα 400μ με εμπόδια, η Άννα Ιατροπούλου το ασημένιο μετάλλιο στα 2.000 μέτρα με φυσικά εμπόδια και ο Δημήτρης Γκραικιώτης επίσης το ασημένιο μετάλλιο στα 1.500 μέτρα.

Τέλος, έξι (6) φορές αθλητές του Συλλόγου μας αγωνίστηκαν με την φανέλα της Εθνικής.  Το 2013 ο Σπύρος Ιατρόπουλος συμμετείχε στην διεθνή συνάντηση Παίδων-Κορασίδων Ελλάδας – Κύπρου στο αγώνισμα των 1.500 μέτρων, ενώ δύο χρόνια αργότερα, το 2015, στους ίδιους αγώνες και στο ίδιο αγώνισμα συμμετείχε ο Κώστας Ιατρόπουλος.  Το 2016 για τους ίδιους αγώνες στην Κύπρο ταξίδεψε η Κυριακή Δημητρίου που συμμετείχε στα 400 μέτρα με εμπόδια και στην σκυταλοδρομία 4χ400 μέτρα, καθώς και ο Δημήτρης Γκραικιώτης που πήρε μέρος στα 3.000 μέτρα, καθώς και στα 1.500 μέτρα.  Ο Σπύρος Ιατρόπουλος το 2016 ταξίδεψε με την Ελληνική αποστολή στην Σερβία για να συμμετάσχει στους Βαλκανικούς Αγώνες Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος, στο αγώνισμα των 8.000 μέτρων της κατηγορίας Νέων Ανδρών. Το 2018 ο Μιχαήλ Καΐπης συμμετείχε στην Κύπρο στην διεθνή συνάντηση Ελλάδας-Κύπρου της κατηγορίας Παίδων-Κορασίδων όπου αγωνίστηκε στο άλμα σε ύψος.

Ακολουθεί αναλυτικότερα η αναφορά στους αθλητές και αθλήτριές μας που κατατάσσονται στις 16 πρώτες θέσεις στα Πανελλήνια Πρωταθλήματα κάθε έτους:

 

2018

Μιχαήλ Καΐπης

 2ος στο άλμα σε ύψος στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων (Κατερίνη 24/6/2018) . 6ος στο άλμα σε ύψος στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων (Τρίκαλα 17/6/2018), αλλά και στο πανελλήνιο Νέων (Λάρισα 29/7/2018).

Ιατρόπουλος Πολυχρόνης

1ος στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παμπαίδων Α΄στο αγώνισμα του Εξάθλου (Χαλκίδα 30/6-1/7/2018).  12ος στο αγώνισμα των 400 μέτρων με εμπόδια, αλλά και  της σκυταλοδρομίας 4χ100 μέτρων της κατηγορίας Παίδων (Κατερίνη 23-24/6/2018).

Μπαχός Ανδρέας

3ος στα 5.000 μέτρα Βάδην του πανελληνίου πρωταθλήματος της κατηγορίας Παμπαίδων Α΄ (Χαλκίδα 30/6/2018), 7ος στα 10.000 μέτρα Βάδην του πανελληνίου πρωταθλήματος  της κατηγορίας Παίδων (Κατερίνη 24/6/2018) και 13ος με την σκυταλοδρομία 4 χ 300 μέτρα στο πανελλήνιο της κατηγορίας Παμπαίδων Α΄(Χαλκίδα 1/7/2018)

Νικολοπούλου Γρηγορία

3η στα 3.000 μέτρα Βάδην στο πανελλήνιο πρωτάθλημα  της κατηγορίας Παγκορασίδων Α΄ (Χαλκίδα 1/7/2018)

Καραμπούλας Ηλίας

4ος στα 5.000 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων (Τρίκαλα 17/6/2018), αλλά και 7ος στο ίδιο αγώνισμα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Νέων (Λάρισα 29/7/2018). 9ος στα 6.000 μέτρα της κατηγορίας Εφήβων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος (Τρίκαλα 25/2/2018). Επίσης στο πανελλήνιο πρωτάθλημα 10.000 μέτρων ήταν 9ος στην κατηγορία Εφήβων και 14ος στην κατηγορία Νέων (Μέγαρα 6/5/2018).

Ιατρόπουλος Κώστας

4ος στα 3.000 μέτρα με φυσικά εμπόδια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας  Νέων (Λάρισα 28/7/2018), 8ος στα 8.000 μέτρα του πανελλήνιου πρωταθλήματος δρόμου σε ανώμαλο έδαφος της κατηγορίας Νέων με 1η θέση στην ομαδική κατάταξη σωματείων (Τρίκαλα 25/2/2018).

Ανδριοπούλου Δήμητρα

4η στα 1.000 μέτρα  και 8η  με την σκυταλοδρομία  4χ300 μέτρα του πανελληνίου πρωταθλήματος της κατηγορίας Παγκορασίδων Α΄(Χαλκίδα 30/6 & 1/7/2018) . 11η στα 1.500 μέτρα του πανελληνίου πρωταθλήματος  Κορασίδων, αλλά και 13η με την σκυταλοδρομία 4χ400 μέτρα του ιδίου πρωταθλήματος (Κατερίνη 23-24/6/2018).

Κατσούλης Στυλιανός

5ος στα 1.500 μέτρα  και 5ος επίσης στα 3.000 μέτρα της Κατηγορίας Παίδων (Κατερίνη 23-24/6/2018). 10ος στα 1.500 μέτρα της κατηγορίας Νέων (Λάρισα 28/7/2018) και 13ος στα 4.000 μέτρα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος της κατηγορίας Παίδων (Τρίκαλα 25/2/2018).

Ιατρόπουλος Σπύρος

5ος στο αγώνισμα των 5.000 μέτρων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα  Νέων (Λάρισα 29/7/2018) και 11ος στο πανελλήνιο πρωτάθλημα  10.000 μέτρων πάλι  της κατηγορίας Νέων (Μέγαρα 6/5/2018) . 10η θέση στα 8.000 μέτρα του πανελληνίου πρωταθλήματος δρόμου σε ανώμαλο έδαφος της κατηγορίας Νέων με 1η θέση στην ομαδική κατάταξη σωματείων (Τρίκαλα 25/2/2018)

Βαρβίας Γιάννης

5ος στο άλμα σε ύψος στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Παμπαίδων Α΄ (Χαλκίδα 30/6/2018).

Γεωργίου Νίκος

7ος στα 600 μέτρα και 13ος με την σκυταλοδρομία 4χ300 μέτρα του πανελληνίου πρωταθλήματος Παμπαίδων Α΄ (Χαλκίδα 30/6-1/7/2018).  12ος στην σκυταλοδρομία 4χ100 μέτρων του πανελληνίου πρωταθλήματος Παίδων (Κατερίνη 23/6/2018)

Κατσούλη Μαρία

7η στο αγώμισμα του Πεντάθλου στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Παγκορασίιδων Α΄(Χαλκίδα 30/6-1/7/2018) και  13η στο αγώνισμα της σκυταλοδρομίας 4χ400 μέτρων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Κορασίδων (Κατερίνη 24/6/2018)

Γκραικιώτης Δημήτρης

7ος στα 6.000 μέτρα του πανελληνίου πρωταθλήματος δρόμου σε ανώμαλο έδαφος (Τρίκαλα 25/2/2018).

Δημητρίου Σωτηρία

8η με την σκυταλοδρομία 4χ300 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α΄και 11η στα 600 μέτρα του ιδίου πρωταθλήματος (Χαλκίδα 30/6-1/7/2018).  Επίσης 13η με την σκυταλοδρομία 4χ400 μέτρων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Κορασίδων (Κατερίνη 24/6/2018).

Κούρτη Εμμανουέλα

8η με την σκυταλοδρομία 4χ300 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α΄και 13η στα 300 μέτρα του ιδίου πρωταθλήματος (Χαλκίδα 30/6-1/7/2018).  Επίσης 13η με την σκυταλοδρομία 4χ400 μέτρων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Κορασίδων  (Κατερίνη 24/6/2018).

Σανδραβέλη Ανδριάνα

8η με την σκυταλοδρομία 4χ300 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α΄(Χαλκίδα 1/7/2018)

Καΐτσα Χριστίνα

10η στο αγώνισμα του άλματος τριπλούν στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Κορασίδων (Κατερίνη 23/6/2018)  και 16η στο ίδιο αγώνισμα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Νεανίδων (Τρίκαλα 16/6/2017)

Μαρνελή Παυλίνα

12η θέση στο αγώνισμα των 3.000 μέτρων Βάδην στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Παγκορασίδων Α΄ (Χαλκίδα 1/7/2018)

Πήττας Γιώργος

12η θέση με την σκυταλοδρομία 4χ100 μέτρων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Παίδων. (Κατερίνη 23/6/2018)

Οικονόμου Γιάννης

12η θέση με την σκυταλοδρομία 4χ100 μέτρων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Παίδων.  (Κατερίνη 23/6/2018)

Χαντζής Αποστόλης

13η θέση στα 1.500 μέτρα του πανελληνίου πρωταθλήματος της κατηγορίας Παίδων.  (Κατερίνη 23/6/2018)

Πήττας Άγγελος

13η θέση στο αγώνισμα της σκυταλοδρομίας 4χ300 μέτρων και 15η θέση στο αγώνισμα των 300 μέτρων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Παμπαίδων Α΄ (Χαλκίδα 30/6-1/7/2018).

Ραμπαβίλας Αντώνης

13η θέση στο αγώνισμα της σκυταλοδρομίας 4χ300 μέτρων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Παμπαίδων Α΄(Χαλκίδα 1/7/2018).

Ιατρόπουλος Γιώργος

14ος στο αγώνισμα της σφαιροβολίας στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Ανδρών (Πάτρα 14/7/2018) .

Παπακωνσταντίνου Παναγιώτης

14ος στα 8.000 μέτρα του πανελληνίου πρωταθλήματος δρόμου σε ανώμαλο έδαφος της κατηγορίας Νέων με 1η θέση στην ομαδική κατάταξη σωματείων (Τρίκαλα 25-2-2018).

Ζώη Ελένη

15η θέση στο αγώνισμα των 3.000 μέτρων Βάδην στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Παγκορασίδων Α΄ (Χαλκίδα 1/7/2018)

 

2017

Καραμπούλας Ηλίας

2ος στο πανελλήνιο πρωτάθλημα 10.000 μέτρων της κατηγορίας Εφήβων και 6oς στο ίδιο πρωτάθλημα στην κατηγορία Νέων (Μέγαρα 27/5/2017).  11ος στα 3.000 μέτρα με φυσικά εμπόδια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων (Κατερίνη 8/7/2017). 13ος στα 6.000 μέτρα  Εφήβων του πανελληνίου πρωταθλήματος δρόμου σε ανώμαλο έδαφος (Τρίκαλα 5/3/2017).

Ιατροπούλου Άννα

4η στα 2.000 μέτρα με φυσικά εμπόδια και 6η στα 800 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Κορασίδων (Τρίκαλα 24-25/6/2017). Ακόμη, 4η στα  3.000 μέτρα με φυσικά εμπόδια και 6η στα 800 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Νεανίδων (Κατερίνη 8-9/7/2017)

Δημητρίου Κυριακή

4η στα 400 μέτρα με εμπόδια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Νεανίδων (Κατερίνη 9/7/2017). Στο πανελλήνιο πρωτάθλημα τηςκατηγορίας  Κορασίδων ήταν 5η στα 400 μέτρα με εμπόδια και 6η στα 400 μέτρα (Τρίκαλα 24-25/6/2017). Ακόμη ήταν  5η στα 400 μέτρα με εμπόδια στο πανελλήνιο της κατηγορίας Νέων Γυναικών (Λάρισα 30/7/2017).

Γκραικιώτης Δημήτρης

4ος στα 1.500 μέτρα στο πανελλήνιομ πρωτάθλημα της κατηγορίας εφήβων (Κατερίνη 8/7/2017). 8ος στα 1.500 μέτρα και 10ος στα 800 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα  Νέων (Λάρισα 29-30/7/2017)

Γιαννάδη Μαρίνα

 4η στα 80 μέτρα με εμπόδια και 15η στην σκυταλοδρομία 4χ300 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α΄  (Χαλκίδα 16/7/2017).  12η στα 100 μέτρα με εμπόδια Κορασίδων (Τρίκαλα 24/6/2017)

Ιατρόπουλος Κώστας

 5ος στα 3.000 μέτρα με φυσικά εμπόδια Νέων (29/7/2017) ,   8ος στα 3.000 μέτρα με φυσικά εμπόδια της κατηγορίας Εφήβων (8/7/2017), 14ος στα 800 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Νέων (30/7/2017) και  14ος στα 6.000 μέτρα της κατηγορίας Εφήβων του πανελληνίου πρωταθλήματος δρόμου σε ανώμαλο έδαφος (5/3/2017).

Παπακωντανίνου Παναγιώτης

7ος στο πανελλήνιο πρωτάθλημα 10.000 μέτρων της κατηγορίας Εφήβων και 13oς στο ίδιο πρωτάθλημα στην κατηγορία Νέων (27/5/2017).  14ος στα 5.000 μέτρα του πανελληνίου πρωταθλήματος Εφήβων (9/7/2017).

Ιατρόπουλος Σπύρος

7ος στα 8.000 μέτρα της κατηγορίας Νέων του πανελληνίου πρωταθλήματος δρόμου σε ανώμαλο έδαφος (Τρίκαλα 5/3/2017).

Κατσούλης Στυλιανός

 8ος στα 1.500 μέτρα και 13ος στα 3.000 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων ( Τρίκαλα 24-25/6/2017). 13ος στα 1.500 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας  Εφήβων (Κατερίνη 8/7/2017)

Γεωργίου Νίκος

10ος στα 1.000 μέτρα του πανελληνίου πρωταθλήματος Παμπάιδων Α΄(Χαλκίδα 15/7/2017)

Ανδριοπούλου Δήμητρα

11η στα 2.000 μέτρα  και 15η στην σκυταλοδρομία 4χ300 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Παγκορασίδων Α΄ (Χαλκίδα 15-16/7/2017)

Κατσούλη  Μαρία

12η στο Πένταθλο της κατηγορίας Παγκορασίδων Α΄ (Χαλκίδα 15-16/7/2017)

Καϊάφα Μαρία

14η στα 200 μέτρα της κατηγορίας Νέων (Λάρισα 30/7/2017) και 16η στα 100 μέτρα Κορασίδων ( Τρίκαλα 24/6/2017)

Κούρτη Εμμανουέλα

15η στα 1.000 μέτρα  και 15η στην σκυταλοδρομία 4χ300 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Παγκορασίδων Α΄ (Χαλκίδα 15-16/7/2017)

Καΐτσα Χριστίνα

15η στην σκυταλοδρομία 4χ300 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της κατηγορίας Παγκορασίδων Α΄ (Χαλκίδα 15-16/7/2017)

Ιατρόπουλος Πολυχρόνης

16ος στα 600 μέτρα  του πανελληνίου πρωταθλήματος Παμπάιδων Α΄(Χαλκίδα 15/7/2017)

 

2016 

Δημητρίου Κυριακή

2η στα 400μ με Εμπόδια στο Πανελλήνιο Κορασίδων (26/6/2016), 6η στα 400μ με Εμπόδια στο Πανελλήνιο Νεανίδων (10/7/2016)

Κατσούλης Στυλιανός

2ος στα 3.000 μ στο Πανελλήνιο Παμπαίδων Ά (3/7/2016)

Γκραικιώτης Δημήτριος

4ος στα 1.500 μ και 4ος στα 3.000μ στο Πανελλήνιο Παίδων (25-26/6/2016), 4ος στα 1.500μ και 5ος στα 800μ στο Πανελλήνιο Εφήβων (9-10/7/2016), 8ος στα 1.500μ στο Πανελλήνιο Νέων Ανδρών(30/7/2016) και 8ος στα 4.000μ Παίδων στο Πανελλήνιο Ανωμάλου (28/2/2016)

Ιατρόπουλος Κωνσταντίνος

4ος στα 3.000μ με Φυσικά Εμπόδια και 7ος στα 800μ στο Πανελλήνιο Εφήβων(9-10/7/2016), 6ος στα 3.000μ με Φυσικά Εμπόδια και 9ος στα 800μ στο Πανελλήνιο Νέων Ανδρών(30-31/7/2016), 6ος στα 6.000 μ Εφήβων στο Πανελλήνιο Ανωμάλου(28/2/2016).

Ιατρόπουλος Σπυρίδων

4ος στα 8.000μ Ανδρών Β’ στο Πανελλήνιο Ανωμάλου(28/2/2016), 6ος στους Νέους Άνδρες και 12ος στους Άνδρες στο Πανελλήνιο 10.000μ (21/5/2016), 7ος στα 5.000μ στο Πανελλήνιο Νέων Ανδρών (31/7/2016)

Ιατροπούλου Άννα

6η στα 2.000μ με Φυσικά Εμπόδια και 8η στα 800μ στο Πανελλήνιο Κορασίδων (25-26/6/2016), 6η στα 800μ στο Πανελλήνιο Νεανίδων (10/7/2016)

Χαντζής Απόστολος

6ος στα 3.000μ στο Πανελλήνιο Παμπαίδων Ά (3/7/2016)

Καϊτσα Χριστίνα

7η στο Μήκος στο Πανελλήνιο Παγκορασίδων Ά (2/7/2016)

Σαπίου Βηθλεέμ

8η στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μαραθωνίου Δρόμου(8/11/2015) και 12η στις Γυναίκες στο Πανελλήνιο 10.000μ (21/5/2016)

Καραμπούλας Ηλίας

9ος στα 2.000μ με Φυσικά Εμπόδια και 13ος στα 3.000μ στο Πανελλήνιο Παίδων (25-26/6/2016), 10ος στα 3.000 μ με Φυσικά Εμπόδια στο Πανελλήνιο Εφήβων (9/7/2016)

Τρίγκα Παναγιώτα

12η στα 400μ στο Πανελλήνιο Νέων Γυναικών (30/7/2016)

Κατσίκα Άννα- Μαρία

14η στο Τριπλούν στο Πανελλήνιο Γυναικών (19/6/2016) και 14η στο Μήκος στο Πανελλήνιο Νέων Γυναικών(30/7/2016)

Γιαννάδη Μαρίνα

14η στα 80μ με Εμπόδια στο Πανελλήνιο Παγκορασίδων Ά (3/7/2016)

Καϊάφα Μαρία

15η στα 200μ στο Πανελλήνιο Κορασίδων(26/6/2016)

Ιωσηφίδη Ναταλία

16η στο Μήκος στο Πανελλήνιο Γυναικών (18/6/2016)

 

2015

Ιατρόπουλος Σπυρίδων

1ος στα 6.000 μέτρα Εφήβων στο Πανελλήνιο Ανωμάλου (1/3/2015), 2ος στα 10.000 μέτρα Εφήβων και 5ος στα 10.000 μέτρα Νέων Ανδρών στο Πανελλήνιο 10.000 μέτρων (24/5/2015), 3ος στα 5.000 μέτρα στο Πανελλήνιο Εφήβων (27-28/6/2015), 9ος στα 3.000 μέτρα στο Πανελλήνιο Κλειστού Στίβου Ανδρών (14-15/2/2015) και 11ος στα 5.000 μέτρα στο Πανελλήνιο Νέων Ανδρών (25-26/7/2015)

Ιατροπούλου Άννα

3η στα 2.000 μέτρα και 8η στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παγκορασίδων (11-12/7/2015), 10η στα 4x400 μέτρα και 11η στα 3000 μέτρα στο Πανελλήνιο Κορασίδων (20-21/6/2015)

Ιατρόπουλος Κωνσταντίνος

4ος στα 4.000 μέτρα Παίδων στο Πανελλήνιο Ανωμάλου (1/3/2015), 5ος στα 1500 μέτρα και 11ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνιο Παίδων (20-21/6/2015), 8ος στα 1500 μέτρα στο Πανελλήνιο Εφήβων (27-28/6/2015) και 11ος στα 1500 μέτρα στο Πανελλήνιο Νέων Ανδρών(25-26/7/2015)

Δημητρίου Κυριακή

4η στα 300 μέτρα με Εμπόδια και 8η στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παγκορασίδων (11-12/7/2015), 10η στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνιο Κορασίδων (20-21/6/2015)

Κατσούλης Στυλιανός

6ος στα 3.000 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (11-12/7/2015)

Αντωνόπουλος Απόστολος

8ος στα 1000 μέτρα και 12ος στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (11-12/7/2015)

Χαντζής Απόστολος

8ος στα 3000 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (11-12/7/2015)

Καϊάφα Μαρία

8η στα 4x300 μέτρα και 9η στα 150 μέτρα στο Πανελλήνιο Παγκορασίδων (11-12/7/2015)

Σκούρα Δήμητρα

8η στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παγκορασίδων (11-12/7/2015)

Γκραικιώτης Δημήτριος

9ος στα 1500 μέτρα στο Πανελλήνιο Εφήβων (27-28/6/2015), 11ος στα 1500 μέτρα και 14ος στα 800 μέτρα στο Πανελλήνιο Παίδων (20-21/6/2015)και 15ος στα 4.000 μέτρα Παίδων στο Πανελλήνιο Ανωμάλου (1/3/2015)

Σαπίου Βηθλεέμ

10η στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μαραθωνίου (9/11/2014)

Τρίγκα Παναγιώτα

10η στα 4x400 μέτρα Κορασίδων (20-21/6/2015)

Δημητρακόπουλος Σπήλιος

11ος στα 4x400 μέτρα και 12ος στα 400 μέτρα με Εμπόδια στο Πανελλήνιο Παίδων (20-21/6/2015)

Παπακωνσταντίνου Παναγιώτης

11ος στα 4x400 μέτρα και 14ος στα 1500 μέτρα στο Πανελλήνιο Παίδων (20-21/6/2015)

Ρουμελιώτης Δημήτριος

11ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνιο Παίδων (20-21/6/2015)

Καραμπούλας Ταξιάρχης

12ος στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (11-12/7/2015)

Σκούρτης Νικόλαος

12ος στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (11-12/7/2015)

Θεοδωρόπουλος Γεώργιος

12ος στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (11-12/7/2015)

Τασσόπουλος Δημήτριος

13ος στα 3.000 μέτρα στο Πανελλήνιο Κλειστού Στίβου Ανδρών (14-15/2/2015)

Κατσίκα Άννα- Μαρία

13η στο Τριπλούν στο Πανελλήνιο Νέων Γυναικών (25-26/7/2015)

 

2014

Ιατρόπουλος Σπυρίδων

4ος στα 6000 μέτρα Εφήβων στο Πανελλήνιο Ανωμάλου (23/2/2014) και 9ος στα 5.000 μέτρα στο Πανελλήνιο Εφήβων (28-29/6/2014)

Ιατροπούλου Άννα

4η στα 1000 μέτρα και 10η στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παγκορασίδων (5-6/7-2014)

Ιατρόπουλος Κωνσταντίνος

5ος στα 1500 μέτρα και 6ος στα 800 μετρα στο Πανελλήνιο Παίδων (12-13/7/2014), 6ος στα 1500 μέτρα και 10ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνιο Εφήβων (28-29/6/2014) και 10ος στα 4.000 μέτρα Παίδων στο Πανελλήνιο Ανωμάλου (23/2/2014)

Μανάϊ Τζουάν

5ος στα 3.000 μέτρα με Φυσικά Εμπόδια και 10ος στα 4x400 μέτραστο Πανελλήνιο Εφήβων (28-29/6/2014), 9ος στα 3.000 μέτρα με Φυσικά Εμπόδια και 13ος στα 5.000 μέτρα στο Πανελλήνιο Νέων Ανδρών (14-15/6/2014) και 10ος στα 6.000 μέτρα Εφήβων στο Πανελλήνιο Ανωμάλου (23/2/2014)

Δημητρίου Κυριακή

5η στα 300 μέτρα με Εμπόδια και 10η στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παγκορασίδων (5-6/7/2014)

Καραμπούλας Ηλίας

5ος στα 3.000 μέτρα και 11ος στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (5-6/7/2014)

Δούκας Παναγιώτης

6ος στα 400 μέτρα στο Πανελλήνιο Κλειστού Στίβου Ανδρών (8-9/2/2014), 8ος στα 400 μέτρα με Εμπόδια και 11ος στα 400 μέτρα στο Πανελλήνιο Νέων Ανδρών (14-15/6/2014)

Κατσίκα Άννα- Μαρία

7η στο Έπταθλο στο Πανελλήνιο Νεανίδων (28-29/6/2014)

Σταματοπούλου Αικατερίνη

8η στο Έπταθλο στο Πανελλήνιο Νεανίδων (28-29/6/2014) και 13η στο Έπταθλο στο Πανελλήνιο Κορασίδων (12-13/7/2014)

Μαυρομάτη Μελίνα

9η στο Έπταθλο στο Πανελλήνιο Νεανίδων (28-29/6/2014) και 11η στο Έπταθλο στο Πανελλήνιο Κορασίδων (12-13/7/2014)

Γκραικιώτης Δημήτριος

9ος στα 1000 μέτρα και 11ος στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (5-6/7/2014)

Σαπίου Βηθλεέμ

9η στο Πανελλήνιο Μαραθωνίου Δρόμου (10/11/2013) και 13η στα 10.000 μέτρα Γυναικών στο Πανελλήνιο 10.000 μέτρων (17/2/2014)

Καϊάφα Μαρία

10η στα 4x300 μέτρα και 12η στα 300 μέτρα με Εμπόδια στο Πανελλήνιο Παγκορασίδων (5-6/7/2014)

Τσιαγάς Ανδρέας

10ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνο Εφήβων (28-29/6/2014)

Κουτσοχέρας Ανδρέας

10ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνο Εφήβων (28-29/6/2014)

Σκούρα Δήμητρα

10η στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παγκορασίδων (5-6/7/2014)

Αντωνόπουλος Απόστολος

11ος στα 4x300 μετρα και 13ος στα 1000 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (5-6/7/2014)

Κατσούλης Παναγιώτης

11ος στα 4x300 μετρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (5-6/7/2014)

Ιατρόπουλος Γεώργιος

12ος στη Σφαιροβολία στο Πανελλήνιο Κλειστού Στίβου (8-9/2/2014)

Τασσόπουλος Δημήτριος

13ος στα 3.000 μέτρα με Φυσικά Εμπόδια στο Πανελλήνιο Ανδρών (19-20/7/2014)

Παπακωνσταντίνου Παναγιώτης

15ος στα 1.500 μέτρα στο Πανελλήνιο Παίδων (12-13/7/2014)

 

2013

Ιατρόπουλος Σπυρίδων

3ος στα 1500 μέτρα και 5ος στα 3.000 μέτρα στο Πανελλήνιο Παίδων (22-23/6/2013), 5ος στα 5.000 μέτρα και 11ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνιο Εφήβων(30/6/2013)

Ιατρόπουλος Κωνσταντίνος

5ος στα 1500 μέτρα και 14ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνιο Παίδων (22-23/6/2013), 5ος στα 1000 μέτρα και 4ος στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (6-7/7/2013)

Δημητρακόπουλος Σπήλιος

4ος στα 4x300 μέτρα και 5ος στα 300 μέτρα με Εμπόδια στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (6-7/7/2013), 14ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνιο Παίδων (22-23/6/2013)

Παπακωνσταντίνου Παναγιώτης

4ος στα 4x300 μέτρα κα 7ος στα 1000 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (6-7/7/2013), 14ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνιο Παίδων (22-23/6/2013)

Ρουμελιώτης Δημήτριος

4ος στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (6-7/7/2013)

Μανάϊ Τζουάν

7ος στα 3.000 μέτρα με Φυσικά Εμπόδια και 11ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνιο Εφήβων (30/6/2013), 12ος στο Πανελλήνιο Ανωμάλου στα 6.000 μέτρα Εφήβων (24/2/2013), 12ος στα 3.000 μέτρα με Φυσικά Εμπόδια και 10ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνιο Νέων (15-16/6/2013)

Σόγιας Ιωάννης

8ος στα 10.000 μέτρα στο Πανελλήνιο Νέων (18/5/2015), 10ος στα 5.000 μέτρα στο Πανελλήνιο Νέων (15-16/6/2013)

Ιατρόπουλος Γεώργιος

9ος στη Δισκοβολία στο Πανελλήνιο Ανδρών (20-21/7/2013)

Δούκας Παναγιώτης

10ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνιο Νέων (15-15/6/2013) και 14ος στα 400 μέτρα με Εμπόδια στο Πανελλήνιο Ανδρών (20-21/7/2013)

Τσιαγάς Ανδρέας

10ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνιο Νέων (15-16/6/2013) και 11ος στα 4x400 μέτρα στο Πανελλήνιο Εφήβων (30/6/2013)

Καραμπούλας Ηλίας

  13ος στα 4x300 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (6-7/7/2013)

Γκραικιώτης Δημήτριος

14ος στα 1000 μέτρα στο Πανελλήνιο Παμπαίδων (6-7/7/2013)

Κατσίκα Άννα- Μαρία

16η στο Τριπλούν στο Πανελλήνιο Κορασίδων (22-23/6/2013)

 

2012

Ιατρόπουλος Κωνσταντίνος

5ος στα 600 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παμπαίδων Α΄ στο Ναύπλιο και 7ος στα 3000 μέτρα στην κατηγορία Παμπαίδων Α΄ στο πανελλήνιο πρωτάθλημα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος στο Μαρκόπουλο Αττικής.

Σόγιας Ιωάννης

5ος στα 10.000 μέτρα στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Νέων Ανδρών στα Μέγαρα και 11ος στα 5.000 μέτρα στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Νέων Ανδρών στην Αθήνα.

Βασιλείου Ιωάννης

6ος στα 10.000 μέτρα στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων στη Δράμα.

Δούκας Παναγιώτης

8ος στα 400 μέτρα με εμπόδια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Νέων Ανδρών στην Αθήνα

Μανάι Τζουάν

10ος στα 3000 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων στις Σέρρες, 10ος στα 800 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων στη Λάρισα και 10ος επίσης στα 4000 μέτρα στην κατηγορία Παίδων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος στο Μαρκόπουλο Αττικής.

Τσιρτσίκου Κλεονίκη

10η στα 10.000 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Νέων Γυναικών στα Μέγαρα.

Τσιαγάς Ανδρέας, Κουτσοχέρας Ανδρέας, Μανάι Τζουάν, Γεωργόπουλος Χρήστος

10η θέση στη σκυταλοδρομία 4 Χ 400 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων στις Σέρρες

Δούκας Παναγιώτης, Σόγιας Ιωάννης, Τσιαγάς Ανδρέας και Μανάι Τζουάν

10η θέση στη σκυταλοδρομία 4 Χ 400 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Νέων Ανδρών στη Θήβα.

Ιατρόπουλος Σπυρίδων

11ος στα 3.000 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων στις Σέρρες.

Λαζάρ Γιουλιάνα

13η στα 400 μέτρα με εμπόδια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Κορασίδων στις Σέρρες

Τσιαγάς Ανδρέας

14ος στα 400 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων στις Σέρρες.

Κατσίκα Άννα-Μαρία

14η στο πένταθλο στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α΄ στη Δράμα.

Τασόπουλος Δημήτριος

15ος στα 3.000 μέτρα με φυσικά εμπόδια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανδρών στην Αθήνα.

Σταματοπούλου Αικατερίνη

15η στο πένταθλο στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α΄ στη Δράμα

 

2011

Ιατρόπουλος Σπυρίδων

2ος στα 3.000 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παμπαίδων Α΄ στα Τρίκαλα και 8ος στα 3.000 μέτρα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος στην κατηγορία Παμπαίδων Α΄ στο πανελλήνιο πρωτάθλημα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος στο Μαρκόπουλο Αττικής.

Δούκας Παναγιώτης

7ος στα 400 μέτρα, όπως επίσης και στα 400 μέτρα με εμπόδια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων στη Λάρισα.

Ιατρόπουλος Γεώργιος

11ος στη δισκοβολία στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Ανδρών στην Αθήνα

Κατσιδήμας Δημήτριος

12ος στα 600 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παμπαίδων Α΄ στα Τρίκαλα

Μανάι Τζουάν

15ος στα 800 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων στις Σέρρες.

 

 

2010

Μανάι Τζουάν

5ος στα 1000 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παμπαίδων Α΄ στα Τρίκαλα

Σόγιας Ιωάννης

6ος στα 10.000 μέτρα στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων στην Κατερίνη.

Ιατρόπουλος Σπυρίδων

7ος στα 3000 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παμπαίδων Α΄ στα Τρίκαλα. .

Δούκας Παναγιώτης

9ος στα 400 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Εφήβων στην Αθήνα.

Τασόπουλος Δημήτρης

14ος στα 3.000 μέτρα με φυσικά εμπόδια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανδρών στην Πάτρα.

Ιατρόπουλος Γεώργιος

14ος στη δισκοβολία στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανδρών στην Πάτρα.

 

2009

Δούκας Παναγιώτης

8ος στα 400 μέτρα Παίδων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα παίδων στο Ναύπλιο.

Μανάι Τζουάν

11ος στα 1000 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παμπαίδων Α΄ στη Λάρισσα.

Βασιλείου Γιάννης

15ος στα 2000 μέτρα με φυσικά εμπόδια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων στο Ναύπλιο.

Τασσόπουλος Δημήτρης

16ος στα 3000 μέτρα με φυσικά εμπόδια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Ανδρών στη θεσσαλονίκη .

Αγγελοπούλου Δήμητρα

Γιαννοπούλου Χρυσούλα, Μπούνια Μαργιάννα και Ρουσιά Μαριάννα, 16η θέση στη σκυταλοδρομία 4 Χ 300 μέτρα στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Παγκορασίδων Ά στη Λάρισα.

 

 

Χορηγοί

Mourdekas
Pesunion
Vasileiou