ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΑ 5.000 ΜΕΤΡΩΝ

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα απο τον 7ο Ημιμαραθώνιο Αιγιαλειας και απο τον παράλληλο αγώνα 5 χιλιομέτρων 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ  
Rank  Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 21km finish  
1 ALL Male 193    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ -   1:22:58 1ος
2 ALL Male 35    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  1991 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 1:27:26 2ος
3 ALL Male 198    ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -   1:29:23 3ος
4 ALL Male 162    ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ 1977 Α.Ε.Κ. 1:30:08  
5 ALL Male 23    ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1986 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:32:27  
6 ALL Male 101    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΝΥΧΤΑΣ 1977 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:32:28  
7 ALL Male 139    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:29  
8 ALL Male 135    ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:34:46  
9 ALL Male 82    ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ 1976 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:34:54  
10 ALL Female 153    ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ 1981 ΑΙΓΙΟ 1:35:03
11 ALL Male 136    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 1969 ΑΙΓΙΟ 1:35:05  
12 ALL Male 146    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:38:40  
13 ALL Male 47    ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ 1976 BRT-KPN® 1:38:51  
14 ALL Male 127    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:39:03  
15 ALL Male 166    ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:05  
16 ALL Male 97    ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1983 ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 1:40:55  
17 ALL Male 1    MARCO BURA 1993   1:40:17  
18 ALL Male 2    JEROEN KLINK 1970 BRUUS RUNNING TEAM 1:41:48  
19 ALL Male 121    ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΟΥΣΚΑΣ 1972 DAILY MARKET 1:42:15  
20 ALL Male 156    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΝΟΥΡΗΣ 1973 BRT-KPN® 1:42:22  
21 ALL Female 178    ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 1976   1:42:28
22 ALL Male 168    ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1976 AΘΗΝΟΔΩΡΑΣ 1:42:37  
23 ALL Male 196    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ -   1:42:44  
24 ALL Male 187    ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΨΑΣ 1971 3P 1:42:49  
25 ALL Female 16    ΒΙΒΗ ΒΑΓΕΝΑ 1974 Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 1:43:04
26 ALL Male 69    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:43:08  
27 ALL Male 197    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ -   1:43:41  
28 ALL Male 131    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1968 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:43:41  
29 ALL Male 44    ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ  1971 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:44:34  
30 ALL Male 202    ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΥΛΗΣ -   1:44:53  
31 ALL Male 103    ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981   1:45:45  
32 ALL Male 133    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:24  
33 ALL Male 137    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΡΑΣΟΓΛΟΥ 1963 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:47:14  
34 ALL Female 79    ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΥΡΛΕΣΗ 1974 Σ.Δ.Υ. ΠΑΤΡΑΣ 1:47:55  
35 ALL Female 181    ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΟΥ 1974 ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 1:48:21  
36 ALL Male 188    ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:48  
37 ALL Male 99    ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1981   1:50:30  
38 ALL Male 32    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:35  
39 ALL Male 108    ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ 1975 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:51:09  
40 ALL Male 30    ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΙΑΣ 1980 ΕΡΜΗΣ 1:51:49  
41 ALL Male 45    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΖΑΝΗΣ 1999   1:52:03  
42 ALL Male 191    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  1999   1:52:03  
43 ALL Male 118    NIKOLAOS ΝΙΚΟΥ 1962 FEIDIPPIDHS 1:52:09  
44 ALL Male 51    ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1982   1:52:36  
45 ALL Male 180    ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ 1985 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:52:46  
46 ALL Male 167    ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:41  
47 ALL Male 93    ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ 1966   1:53:47  
48 ALL Male 119    ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ 1964 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:54:11  
49 ALL Female 183    ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 ΑΚΡΑΤΑ 1:54:34  
50 ALL Male 157    ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ 1965 ΑΘΗΝOΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:54:42  
51 ALL Male 37    ΦΩΤΗΣ ΔΟΥΒΡΗΣ 1977 1:55:07  
52 ALL Male 36    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΥΒΡΗΣ 1975 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:55:07  
53 ALL Male 12    ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΚΗΣ 1976 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 1:56:19  
54 ALL Male 42    ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 1988 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:56:46  
55 ALL Male 201    ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΟΒΑΣ -   1:56:46  
56 ALL Male 138    ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 1980 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:56:47  
57 ALL Female 148    ΜΑΡΙΑ ΡΑΓΓΟΥ 1971 ΦΑΕΘΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 1:58:12  
58 ALL Male 72    ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΔΑΣ 1969   1:58:37  
59 ALL Male 48    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 1973   1:58:41  
60 ALL Male 150    ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΜΜΑΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:45  
61 ALL Male 100    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1981   1:58:46  
62 ALL Male 111    ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΑΔΑΣ 1963 Σ.Μ. ΑΧ ΦΙΔΕΙΠΠΙΔΗΣ 1:58:53  
63 ALL Female 192    ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:58:54  
64 ALL Male 8    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΥΜΑΡΑΣ  1980   1:59:07  
65 ALL Male 160    ΣΤΑΘΗΣ ΣΠΑΝΟΣ 1996   1:59:08  
66 ALL Male 66    ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1965 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 1:59:10  
67 ALL Male 52    ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1966   1:59:14  
68 ALL Male 105    ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ 1964 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ''ΕΡΜΗΣ'' 1:59:42  
69 ALL Male 107    ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΚΑΣ 1973 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 1:59:43  
70 ALL Female 174    ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΡΑΝΤΖΑ 1984   2:00:51  
71 ALL Female 3    PASCALE TERLAAK 1968   2:01:02  
72 ALL Male 75    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΑΡΑΣ 1965   2:01:08  
73 ALL Male 195    MATS SVENSSON -   2:01:52  
74 ALL Male 81    ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΡΤΗΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:04  
75 ALL Male 20    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΡΟΙΟΣ 1973 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:02:09  
76 ALL Male 50    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΗΣ 1970   2:02:30  
77 ALL Male 184    ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1977   2:02:38  
78 ALL Male 87    ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΪΝΑΣ 1959 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:02:38  
79 ALL Male 154    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΒΕΣ 1989   2:03:23  
80 ALL Male 200    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ -   2:03:33  
81 ALL Male 89    ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΕΚΕΑΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:54  
82 ALL Male 170    ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987   2:05:08  
83 ALL Male 109    ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΡΚΙΩΤΗΣ 1976   2:05:08  
84 ALL Female 165    ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 1974 ''ΕΡΜΗΣ'' ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2:05:38  
85 ALL Male 33    ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2:08:56  
86 ALL Male 144    ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ 1993   2:09:31  
87 ALL Female 132    ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1999 - 2:09:31  
88 ALL Male 152    ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΚΚΑΣ 1969 ''ΕΡΜΗΣ'' ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2:09:49  
89 ALL Male 151    ΘΩΜΑΣ ΡΕΠΑΝΤΗΣ 1976   2:10:13  
90 ALL Female 125    ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:10:15  
91 ALL Female 147    ΡΟΥΛΑ ΠΡΟΚΟΠΗ 1971 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:12:30  
92 ALL Male 176    ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΣΑΚΑΛΟΗΙΑΝΝΗΣ 1978 ΣΔΠ 2:13:45  
93 ALL Male 189    ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:46  
94 ALL Male 13    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1965   2:14:52  
95 ALL Male 95    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΤΑΚΙΑΣ  1977   2:15:07  
96 ALL Male 62    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 1955 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2:15:15  
97 ALL Male 143    ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974   2:16:19  
98 ALL Male 113    ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΠΑΧΑΡΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:32  
99 ALL Female 76    ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΥΒΑΡΑ 1976   2:18:50  
100 ALL Female 43    ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1982 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 2:19:12  
101 ALL Female 10    ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1997 - 2:25:53  
102 ALL Male 53    ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ 1993 WHITE BOX 2:26:35  
103 ALL Female 203    ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ -   2:27:17  
104 ALL Male 7    ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ 1997   2:29:52  
105 ALL Male 49    ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 2000   2:30:01  
106 ALL Male 24    ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1981   2:32:00  
107 ALL Male 25    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1983   2:32:02  
108 ALL Male 199    ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ -   2:34:53  
109 ALL Male 104    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΘΟΥΝΗΣ 1982   2:43:45  
110 ALL Male 161    ΠΑΥΛΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ 1980   2:49:50  
111 ALL Male 163    ΚΙΜΩΝΑΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981   2:49:54  
112 ALL Male 169    ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1988   2:50:52  
113 ALL Male 194    ΔΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -   3:01:50  
114 ALL Male 204    ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ DNF -   DNF  

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ  
Rank Category Gender BIB Name YOB Club 5km  
1 ALL Male 1194    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΤΖΗΣ -   0:19:18 1ος
2 ALL Male 1193    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -   0:19:23 2ος
3 ALL Male 1006    ΤΑΣΟΣ ΑΡΙΔΑΣ 1981   0:20:14 3ος
4 ALL Male 1057    ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1994   0:20:56  
5 ALL Male 1120    ΦΩΤΗΣ ΝΤΙΝΟΥ  1984 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:21:11  
6 ALL Male 1010    ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΝΔΩΡΟΣ 1963 TOP FORM CITY 0:21:19  
7 ALL Male 1195    ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ -   0:21:47  
8 ALL Male 1172    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΜΗΣ 1973   0:22:36  
9 ALL Male 1146    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 0:22:51  
10 ALL Male 1196    ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ -   0:23:01  
11 ALL Female 1011    ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ 1992 Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 0:23:48
12 ALL Female 1062    ΛΥΔΙΑ/LYDIA ΚΑΡΑΜΑΝΗ/KARAMANI 1995 - 0:23:59
13 ALL Male 1138    ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΗΤΤΑΣ 2003 ΑΘΗΝΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:24:11  
14 ALL Male 1187    ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:41  
15 ALL Male 1202    ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ -   0:24:49  
16 ALL Male 1131    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΦΙΛΑΘΛΙΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 0:24:51  
17 ALL Female 1148    ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ 2004 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:24:52
18 ALL Female 1135    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΟΥ 1997 - 0:25:00  
19 ALL Male 1197    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ -   0:25:16  
20 ALL Male 1027    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1984   0:25:19  
21 ALL Female 1192    ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΗ -   0:25:20  
22 ALL Male 1204    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΞΗΡΟΣ -   0:25:25  
23 ALL Male 1016    ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1957 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:25:25  
24 ALL Male 1107    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ 2003 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ''ΕΡΜΗΣ'' 0:25:37  
25 ALL Male 1143    ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ 2004   0:25:40  
26 ALL Male 1182    ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 1978 OINIADES RUNNERS 0:25:50  
27 ALL Male 1098    ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1995   0:25:53  
28 ALL Female 1106    ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΚΑ 2004 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:25:54  
29 ALL Male 1067    ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1967 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:26:04  
30 ALL Male 1095    ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΑΒΕΤΑΣ 1975   0:26:05  
31 ALL Male 1203    ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ -   0:26:18  
32 ALL Male 1080    ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1985   0:26:23  
33 ALL Male 1088    ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΤΗΣ  1982   0:26:28  
34 ALL Female 1169    ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΒΛΗ 1999 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:26:32  
35 ALL Female 1170    ΒΑΓΙΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 2002   0:26:33  
36 ALL Male 1003    ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:34  
37 ALL Male 1125    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1955   0:26:44  
38 ALL Male 1056    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:59  
39 ALL Male 1074    ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ 1993 ALL TERRAIN RUNNERS 0:27:04  
40 ALL Male 1200    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ -   0:27:07  
41 ALL Male 1002    ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΕΚ 0:27:08  
42 ALL Male 1117    ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1952 ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 0:27:14  
43 ALL Female 1065    ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΡΔΑΡΑ 1963 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:27:23  
44 ALL Male 1126    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  1978   0:27:45  
45 ALL Male 1073    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1974   0:27:49  
46 ALL Male 1139    ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΗΤΤΑΣ 2001 ΑΘΗΝΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:27:56  
47 ALL Female 1180    ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ 2000 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 0:28:00  
48 ALL Female 1198    ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ -   0:28:07  
49 ALL Male 1188    ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -   0:28:16  
50 ALL Male 1149    ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ 2004 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:28:32  
51 ALL Male 1121    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΄'ΕΡΜΗΣ'' 0:28:41  
52 ALL Male 1114    ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1994   0:28:43  
53 ALL Male 1012    ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1989   0:28:51  
54 ALL Male 1041    ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ 1982   0:28:56  
55 ALL Male 1022    ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ 1981   0:29:13  
56 ALL Female 1097    ΧΑΡΑ ΜΑΝΤΙΚΑ  1996 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:29:19  
57 ALL Male 1032    ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974   0:29:44  
58 ALL Male 1058    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΙΟΣ 1990   0:29:44  
59 ALL Female 1081    ΤΕΡΗ ΚΟΡΔΟΥΛΗ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:29:47  
60 ALL Male 1023    ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1992   0:29:49  
61 ALL Male 1059    ΜΑΝΟΣ ΚΑΠΑΡΟΣ  1989   0:30:08  
62 ALL Male 1036    ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 1978   0:30:16  
63 ALL Male 1124    ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1987   0:30:23  
64 ALL Male 1094    ΧΑΡΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 1987   0:30:23  
65 ALL Male 1113    ΠΑΝΟΣ ΝΙΑΓΚΟΣ 1967   0:30:26  
66 ALL Female 1110    ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ 1997   0:30:47  
67 ALL Female 1175    ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΝΙΑ 1967   0:30:58  
68 ALL Female 1122    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 1973   0:31:16  
69 ALL Female 1090    ΑΝΝΑ ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ 1994   0:31:21  
70 ALL Male 1018    ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:31  
71 ALL Male 1040    ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΒΟΥΝΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:37  
72 ALL Female 1199    ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΚΟΥΖΟΥΤΖΑΚΟΓΛΟΥ -   0:31:44  
73 ALL Male 1109    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ 1981 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ Α.Σ.Τ.Ο "ΑΣΤΟΔΡΟΜΙΕΣ" 0:31:48  
74 ALL Female 1191    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ -   0:32:20  
75 ALL Female 1141    ΝΑΝΤΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1984   0:32:21  
76 ALL Female 1189    ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ -   0:32:44  
77 ALL Male 1104    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΤΣΙΤΟΚ 0:32:56  
78 ALL Female 1039    ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΜΕ 1972   0:33:12  
79 ALL Male 1173    ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΙΑΓΑΣ 1993 - 0:33:29  
80 ALL Female 1184    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1969   0:33:35  
81 ALL Female 1083    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΤΣΙΡΑ 1972   0:33:51  
82 ALL Male 1038    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΥΛΛΗΣ 1978   0:35:15  
83 ALL Female 1070    ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΤΣΟΥΛΗ 1977   0:35:39  
84 ALL Female 1087    ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΛΕΣΗ 1983   0:36:02  
85 ALL Female 1105    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 1984 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 0:36:28  
86 ALL Male 1086    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ 1974   0:36:52  
87 ALL Female 1130    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 1988   0:37:25  
88 ALL Female 1190    ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -   0:37:26  
89 ALL Male 1152    ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ 1983   0:37:29  
90 ALL Female 1201    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ -   0:38:20  
91 ALL Female 1069    ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΤΣΟΥΛΗ 1975   0:38:42  
92 ALL Male 1019    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1971   0:38:52  
93 ALL Female 1178    ΑΣΗΜΙΝΑ ΧΑΝΟΥ 2007   0:39:35  
94 ALL Male 1176    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΟΣ 1968   0:39:36  
95 ALL Female 1177    ΑΘΗΝΑ ΧΑΝΟΥ 2010   0:41:30  
96 ALL Male 1033    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1963   0:39:36  
97 ALL Female 1035    ΧΑΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972   0:39:43  
98 ALL Female 1034    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1974   0:39:54  
99 ALL Male 1162    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ 1966   0:39:56  
100 ALL Male 1140    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΛΑΤΥΚΩΣΤΑΣ 1977   0:41:49  
101 ALL Female 1031    ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  1987 BASEBOOTCAMP 0:42:51  

Χορηγοί

Mourdekas
Pesunion
Vasileiou